Home / Bilgi / Yüksek Hızlı Trende Koltuk Ters mi Düz mü Nasıl Öğrenilir?

Yüksek Hızlı Trende Koltuk Ters mi Düz mü Nasıl Öğrenilir?

Yüksek hızlı trende yolculuk yapacak olan insanlarımızın akıllarında, koltuklarla ilgili bir takım soru işaretleri kalabiliyor. Çünkü yüksek hızlı tren yolculukları genellikle uzun olduğu için bilet alıp seyahat etmek isteyen yolcular, koltuklarının ters olmamalarını istiyorlar. Çünkü gidiş yönünün tersine entegre edilen koltuklar, yolculara bazı huzursuzluklar verebiliyor. Peki yüksek hızlı trende, koltuk ters mi yoksa düz mü nasıl öğrenilir?

Müşteri Hizmetleriyle Konuşun

Yüksek hızlı tren biletinizi, firmayı arayarak veya direk gardan alarak yolculuk yapacaksanız bu durumu mutlaka yetkililerle konuşmanız gerekiyor. Yetkililere ters koltuk istemediğinizi söyleyerek, onları uyarabilir ve istediğiniz şekilde düz bir koltuktan yer ayırtabilirsiniz.

Online İşlemlerden Anlayabilirsiniz

Yüksek hızlı tren için biletinizi online almanızda fayda olacaktır. Çünkü online olarak yapacağınız seçimde, size trenin planı gösteriliyor. Siz de bu planı dikkatlice inceleyerek ve ortadaki masalardan yola çıkarak, istediğiniz yerden biletinizi alabiliyorsunuz. Ayrıca biletinizi online işlemlerden almak istemiyor olabilirsiniz. Koltuk durumunu öğrendikten sonra, online işlemlerde daha fazla ilerleme yapmayarak işlemi iptal edebilir, direk tren garından veya müşteri hizmetlerinden de istediğiniz koltuğu tutabilirsiniz.

Hakkında bilgilimon

bilgilimon yöneticisi olarak okuyuculara faydalı içerikler üretebilmek amacıyla çalışan bir yazar.

Check Also

Alageyik Hakkında Detaylı Bilgi

Alageyik Hakkında Detaylı Bilgi

İlk olarak isminden de anlaşılacağı gibi alageyiğin geyikgiller familyasına ait olduğunu söyleyeyim. Fakat alageyikler göçmen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir