Home / Teknoloji / Yeni Nesil Karşılaştırma Platformu: Maabac

Yeni Nesil Karşılaştırma Platformu: Maabac

İnternetten bir şey satın almadan önce ya da bir diziye başlamadan önce genelde hep iki şey arasında kaldığınız çok olmuştur. Birçok kişi iki şık arasında kalıp bir türlü karar veremiyor ve bunun için daha tecrübeli kişilerin yorumlarına danışıyor. Maabac işte tam da bu sorunu çözmek amacıyla kurulmuş bir karşılaştırma platformu.

Hali hazırda açılmış karşılaştırmalar bulunan siteye üye olan ziyaretçiler bu karşılaştırmalara oy verip yorum yapabiliyor, neden o maddeyi tercih ettiğini açıklıyor, bu sayede hem daha sonra ziyaret eden kişilerin karar vermesi kolaylaşıyor hem de iş eğlenceli bir hale dönüşüyor. Başlıklar altında iki tarafın tatlı rekabeti oluyor. Siteye üyelik tamamen ücretsiz olmakla birlikte ziyaretçiler karşılaştırılmasını istedikleri başlıkları da açabiliyor. Örneğin iki dizinin karşılaştırılmasını istiyorsunuz, siteye üye olduktan sonra başlık açarak ziyaretçilerin bu karşılaştırmayı yapmasını isteyebilirsiniz.

Tasarım ve kullanıcı deneyimi açısından oldukça sade olan Maabac göz yormayan tasarımı ile sitede daha fazla kalmanızı sağlıyor.  Site açılalı kısa bir süre olsa da hızla büyüyeceğini düşünüyorum ve sizleri de şimdiden bu siteye üye olmayı davet ediyorum. Site adresine aşağıdan ulaşıp üye olabilirsiniz;

Siteye üye olduktan sonra başlıklarda fikrinizi belirtmeyi ve yeni karşılaştırma konuları açmayı unutmayın 🙂

Site adresi: https://maabac.com/

 

 

 

Hakkında bilgilimon

bilgilimon yöneticisi olarak okuyuculara faydalı içerikler üretebilmek amacıyla çalışan bir yazar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir