Home / Tanıtım / Yaka Kartı Nereden Alınır?

Yaka Kartı Nereden Alınır?

Günümüzde yaka kartları neredeyse her şirketin içerisinde kullanılmaktadır. Yaka kartları gelişen teknolojiye bağlı olarak metal, plastik, damla kaplama, kara tahta kaplama gibi farklı şekillerde olabilir. Ayrıca şirketlerin isteklerine bağlı olarak kare, dikdörtgen, oval gibi farklı şekillerde de yaka kartları tasarlanmaktadır. Firmaların en çok tercih ettiği kartlar metalden yapılanlardır. Bu kartlar diğer kartlara göre daha kaliteli, şık ve dayanıklıdır. Ayrıca neredeyse tüm kıyafetlerle uyumlu bir şekilde kullanılabilir. Yaka kartları göğüs cebine takılabileceği gibi boyuna asmalı da olabilir. Boyuna takılan yaka kartlarının en büyük avantajı kaybolmamasıdır. Genellikle tur firmaları bu kartlardan kullanmaktadır.

Pek çok firma şirketlerin isteğine bağlı olarak kısa sürede çok sayıda yaka kartı üretmektedir. Bu kartlar çalışanlara özel üretilebileceği gibi, şirkete geldikten sonra da üzerine kişi bilgileri eklenebilir. Sık sık personel değiştiren şirketler üzerinde isim yazmayan kartlar isterler, böylece sürekli yaka kartı siparişi vermeleri gerekmez.

Yaka kartı çalışanların adını, soyadını ve şirketteki pozisyonlarını belirtir. Şirketlere dışarıdan gelen kişilere ziyaretçi kartı verilir. Böylece olası karışıklıkların önüne geçilmiş olur. Yaka kartlarının bir başka fonksiyonu da çalışanların şirkete giriş çıkışlarını kontrol etmeye yardımcı olmasıdır. Bu sayede personelin ayda ya da yılda ne kadar çalıştığı, kaç gün şirkete gelmediği gibi bilgilere kolaylıkla ulaşılabilir. Ayrıca yaka kartı olan bir çalışan bu kartla yemek yiyebilir; şirketin sağladığı haklardan faydalanabilir. Siz de kurumunuz için en uygun yaka kartını https://www.yakakarti.net/ adresinden sipariş edebilirsiniz.

Site adresi: https://www.yakakarti.net/

Hakkında bilgilimon

bilgilimon yöneticisi olarak okuyuculara faydalı içerikler üretebilmek amacıyla çalışan bir yazar.

Check Also

Sporcular için Panax Çok Önemli!

Uzman doktorların da önerdiği gibi hayatın içinde sürekli olarak spor yapmak gerekiyor. Günlük standart bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir