Home / Mobil Oyun / World War Heroes WW2 Online FPS oyun incelemesi

World War Heroes WW2 Online FPS oyun incelemesi

Android işletim sistemine sahip olan cihazlarda en çok tercih edilen savaş oyunlarının başında gelen World War Heroes WW2 Online FPS oyunu hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını bu yazımızda ele almak istiyoruz. Online olarak oynanma özelliği bulunan bu oyunda arkadaşlarınız ile eğlenceli dakikalar geçirmek için oyunu cihazlarınıza indirmeniz gerekmektedir.

World War Heroes WW2 Online FPS oyunu

Dünya’da giderek büyüyen ülkelerin birbirlerine açtıkları savaştan galip çıkmaya hazır mısınız? Askeri üstleri ve en üst model askeri araçları kullanarak sizlerde World War Heroes WW2 Online FPS oyunu ile rakiplerinizi yenmenin yolunu arayınız. 4 farklı ülkenin yer aldığı bu oyun içerisinde isterseniz ABD , isterseniz Rusya, isterseniz Japonya ve Almanya’yı alarak diğer ülkelere karşı savaşma başarısı gösterebilirsiniz.

57 adet farklı silah türünün bulunduğu bu oyun içerisinde size en uygun olan silahları alarak askerlerinizin envanterlerini genişletmeye çalışın. Düşmanlarınıza karşı her zaman en üst model silahları kullanarak onları mağlup ederek oyunda zaferi kazanan taraf olmaya ne dersiniz?

7 farklı oyun modunun bulunduğu bu oyun içerisinde istediğiniz moda girerek düşmanlarınız ile çarpışmak için oyun modunuzu belirlemeniz gerekmektedir. İşte oyunda yer alan oyun modları.

Deatmatch: her oyunca kendi takımında yer alan arkadaşları ile amansız bir mücadele vermektedir. Oyunun belli bir süresi bulunmaktadır ve bu süre içerisinde rakiplerini yenme stratejisi geliştirmektedir.

Hardcore Mod: bu bölümün diğer bölümlere göre oldukça zor olduğunu belirtmek istiyoruz. Özelikle de rakiplerinizin son derece üst düzey güçleri olduğu bu bölümde sizlerde rakiplerinizi yenmek için üst düzey özellikleri kullanmanız gerekmektedir.

Özel mod: Kendinize ait bir şekilde yaratacağınız bu oyun modu içerisinde rakiplerinizi yenme başarısı göstermek için güçlü olduğunuz özellikleri oyun içerisinde koyabilirsiniz. Bu yüzden de mutlaka ama mutlaka burada bulunan özel mod seçeneklerini oyun içerisinde belirtmeniz gerekmektedir. Yarattığınız bu oyun modu içerisinde rakiplerinizi bu moda davet ederek burada oyun oynamaya devam edebilirsiniz. İşte merak edilen oyunlar listesinde World War Heroes WW2 Online FPS oyununun detayları.

Hakkında bilgilimon

bilgilimon yöneticisi olarak okuyuculara faydalı içerikler üretebilmek amacıyla çalışan bir yazar.

Check Also

Super Heroes Downhill Racing oyun incelemesi

En yeni oyunlar listesinin ilk sıralarında kendisine yer bulan Super Heroes Downhill Racing oyunu hakkında …

1 Yorum

  1. Silah nasil aliniyo alamadim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir