Home / Oyun / Wolfteam Bedava Çarlar 2019
2019 bedava wolfteam çarlar

Wolfteam Bedava Çarlar 2019

Wolfteam Türkiye’de Joygame tarafından oyun severlerin beğenisine sunulmuş bir oyundur. Wolfteam oyunu kurtlar ve insanlar arasındaki zorlu savaşı konu alır. Online olarak oynan bu oyun, çok sayıda oyun sever tarafından sevilmiştir. Bu yazımızda sizlere en güncel Wolfteam bedava çarlar listesi paylaşacağız.

Wolfteam oyunu akıcı hikayesiyle her yaştan kullanıcıya hitap etmektedir. Oyunun hikayesine gelecek olursak; Uzun araştırmalar sonucunda bilim adamları kurtlarla benzer genler taşıyan insanlar olduğunu keşfederler. Mükemmele yakın fiziksel performanslarıyla dikkat çeken, son derece zinde ve atletik olan bu insanların paralı askerler oldukları ortaya çıkar. Standart insan yaşamı süresine göre daha az yaşayan bu insanları inceleme çalışmalarına başlayan bilim adamları Epoxyn adında bir ilaç geliştirirler. Bu ilaçla kurt genleri taşıyan insanları tedavi etmeyi amaçlayan bilim insanları, çalışmaları sırasında insanlarda kurt genleri ortaya çıkmasına neden olacak bir ilaç daha keşfederler. Anti epoxyn adını verdikleri bu mucize ilacı ise Fransız Ordusu satın almak ister. İlacı satın alarak “Wolfteam” adında güçlü askerlerden oluşan özel bir birlik kuran Fransız Ordusu, gün geçtikçe güçlenmeye devam eder. Bu birliğe katılmak için kolay bir fiziksel test ve kan testini başarıyla geçmek yeterken; yaşınız, daha önce işlediğiniz suçlar gibi bir birliğin başarısını etkileyecek özelliklere dikkat edilmez. Başlarda hızla yükselişe geçerek popüler hale gelen bu birlik katılımın artmasıyla zamanla dağılmaya mahkûm olur. Çünkü takım üyeleri esas görevlerini tamamladıktan sonra cinayet işlemeye devam ediyor, savaş bölgelerini tahrip ediyor ve emirlere itaat etmiyorlardı. Her “Wolfteam” takımının başına bir lider atayarak durumu kontrol altına almak isteyen Fransız ordusu, rütbeleri dikkate almadan atamalar yapar. Bu da takımda itaatsizliklerin devam etmesine neden olur. Fransız Ordusu bu itaatsizliğin askerlere verilen ilaçtan olduğunu düşünür ve firmaya ile birlikte konuyu araştırmak istediğini belirtir. Araştırmalar sürerken bir gün medya 7 Wolfteam üyesinin birbirlerini öldürdükleri haberi ile çalkalanır. Askeri polisler ile ilaç firması konuyu araştırmak üzere bir grup insanla cinayet bölgesine gider ve orada vahşice katledildiler. Bu durumu bir türlü kabullenemeyen Wolfteam üyeleri ise ordu ile irtibatlarını kesmeyi tercih ederler.

Şimdilerde ordudan bağımsız olarak paralı askerlik yapan Wolfteam üyeleri, peşlerindeki Fransız Ordusu’ndan kaçıyorlar.

Wolfteam Nasıl Oynanır?

Bilgisayarınıza indirdiğiniz wolfteam oyununu hesap oluşturarak kısa sürede oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun içerisinde dilediğiniz zaman kurda dönüşerek güçlenebilirsiniz. Wolfteam içerisinde bulunan silahlardan birini seçerek oyunu oynayabilirsiniz. Eski yıllardan kalma vazgeçilmez silahların yanında, son yılların gelişmiş teknolojisi ile üretilmiş güçlü silahlarla da savaşma fırsatınız bulunuyor.

Wolfteam Bedava Çarlar 2019

Size vereceğimiz Wolfteam bedava çarlar daha önce oyunu oynamış ve şu anda oynamayan kişilerden oluşmaktadır. Bu kişiler belirli bir seviyeye ve para birikimine sahip olduktan sonra oyunu bırakmış kişilerden oluşabilir.Bu sayede önceden güçlendirilmiş karakterlerden biri ile oyuna hızlı ve etkili bir giriş yapabilirsiniz.

Hatırlatmak isteriz ki, Wolfteam bedava çarlardan birini kullandığınızda daha sonra bu hesaba asıl sahibi girebilir. Bu nedenle kendinize ait yeni bir hesap oluşturarak oyuna kaydolmanızı tavsiye ederiz.

Aşağıda size verilen wolfteam bedava çarlardan birini aldıktan sonra şifrenizi değiştirmeyi unutmayınız. Bu işlemi yapmadığınız taktirde; site üzerinden çar almaya çalışan biri hesabınızı kendi üzerine alabilir. Olası karışıklıkların önüne geçmek ve sizden sonra wolfteam çarı almak isteyen kullanıcıları mağdur etmemek adına, lütfen aldığınız çarı yorumlar kısmında belirtiniz.

Wolfteam bedava çarlar listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere;
Wolfteam bedava çarlar

Hakkında bilgilimon

bilgilimon yöneticisi olarak okuyuculara faydalı içerikler üretebilmek amacıyla çalışan bir yazar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir