Home / Mobil Oyun / Super Heroes Downhill Racing oyun incelemesi

Super Heroes Downhill Racing oyun incelemesi

En yeni oyunlar listesinin ilk sıralarında kendisine yer bulan Super Heroes Downhill Racing oyunu hakkında merak ettiğiniz detayları buradan sizlere açıklamak istiyoruz. Özellikle oyuna olan ilginin bu kadar fazla olası oyun severler tarafından çok fazla sevildiğinin en büyük göstergesi olacaktır.

Super Heroes Downhill Racing oyunu

Çocuk hayalimizin süper kahramanları ile hız bisikletleri sürmeye hazır mısınız?  Oyun içerisinde yer alan süper kahramanlardan istediğinizi alarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. İşte Super Heroes Downhill Racing oyunu içerisinde bulunan süper kahramanlar.

  • Wolwerine
  • Hulk
  • Goku
  • Superman
  • Batman
  • Bigfoot

Yokuş aşağıya son derece süratli olan bu oyunda rakiplerinizi yenmek için karşınıza çıkan rakiplerinizi geçmeye hazır olun. Özellikle rakiplerinizin de en az sizler kadar güçlü olduğunu unutmayınız.

Oyun içerisinde büyük tekneye paraşüt ile atlamak için tüm kontrol noktalarını başarılı şekilde geçmeniz gerekmektedir. Özellikle yüksek atlamak için bisikletinizin hızını daha da arttırmanız gerekmektedir.

Son derece başarılı olan grafikleri ile dikkatleri üzerine çeken Super Heroes Downhill Racing oyununda gerçekçi yollar ile unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Gerçeği ile aynı özelliklere sahip bisikletler, farklı yarışçı kıyafetleri ve wifi olmadan da oynanabilme özelliği bu oyunun bu kadar fazla tutulmasında etkili olan özellikleri arasında gelmektedir.

Aynı zamanda oyun içerisinde farklı kamera açılarını da seçerek rakiplerinizi oyuncunun gözünden geçme şansını bulabilirsiniz. İşte Super Heroes Downhill Racing oyunu hakkında merak ettiğiniz soruların cevapları.

Hakkında bilgilimon

bilgilimon yöneticisi olarak okuyuculara faydalı içerikler üretebilmek amacıyla çalışan bir yazar.

Check Also

Sonic The Hedgehog 2 Classic Oyun İncelemesi

SEGA oyun yapımcılığı tarafından geliştirilen Sonic The Hedgehog 2 Classic oyunu hakkında merak ettiklerinizi bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir