Home / Mobil Oyun / Stick Man Game Oyunu İncelemesi

Stick Man Game Oyunu İncelemesi

PEGI puan olarak 12 alan bu oyunda yeni oyunlar listesinde kendisine ilk 20 arasında yer bulan oyunlar kategorisinde yer bulmaktadır. Özellikle son zamanlarda oldukça farklı oyun türleri ile karşımıza çıkan Cheeshirex firmasının yapımcılığını üstlendiği bu oyunu oynarken eğlenceli dakikalar geçirme şansını bulmuş olacaksınız.

Stick Man Game oyunu

Oyunda amacınız karşınıza çıkan çöp adamları yenerek en güçlü çöp adam olduğunuzu kanıtlamaktadır. Özellikle oyunda size verilen güçleri etkin bir biçimde kullanarak rakiplerinizi yenerek en güçlü çöp adam olduğunuzu kanıtlamanız gerekmektedir. Farklı türden çöp adamların bulunduğu oyun içerisinde size en uygun olan çöp adam karakterini seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Savaşmak için seçmiş olduğunuz çöp adamınızı daha güçlü hale getirmek için oyun içerisinde karşınıza çıkan rakiplerinizi yenerek onların silahlarını almanız gerekmektedir. Önünüze çıkan silahları toplayarak karşınıza çıkması muhtemel rakiplerinizi acımasız bir şekilde yenmeniz gerekmektedir.

Online olarak oynama şansınızda olduğu bu oyunu arkadaşlarınız ile de oynayabilirsiniz. Elde etmiş olduğunuz özel güçleri kullanarak oyunda liderliğe yükselmeye hazır mısınız?

15 Kasım 2017 tarihinde güncellemesi yapılan bu oyunun son sürümü olan 1.0.1 sürümü şu an için tercih edilen sürümler arasında yer almaktadır. Android işletim sistemlerinden 2.3 ve üzerinden işletim sistemine sahip olanlar bu oyunu cihazlarına indirebilirler. Oyun içerisinde şu an için herhangi bir satın alma öğesi bulunmamaktadır.

Hakkında bilgilimon

bilgilimon yöneticisi olarak okuyuculara faydalı içerikler üretebilmek amacıyla çalışan bir yazar.

Check Also

Super Heroes Downhill Racing oyun incelemesi

En yeni oyunlar listesinin ilk sıralarında kendisine yer bulan Super Heroes Downhill Racing oyunu hakkında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir