Home / Tanıtım / Sporcular için Panax Çok Önemli!

Sporcular için Panax Çok Önemli!

Uzman doktorların da önerdiği gibi hayatın içinde sürekli olarak spor yapmak gerekiyor. Günlük standart bir yürüyüş yapmakta spordan sayılırken, salona giderek fitness & vücut geliştirme yapmakta spordan sayılıyor. Dr. Hakan ÖZKUL ve uzman ekibinin özel formüller ile geliştirdiği Kibarlı Panax, daha sıkı bir spor yapmanız için gereken tüm vitamin ve mineralleri sizlere sağlıyor.

Sporcular şunu çok içi bilirler ki çalışma esnasında sürekli olarak terleme ve akabinde vücuttan şeker, su kaybı yaşanır. Bunun sonucunda bazı kişilerde baş dönmesi ve enerji düşüklüğü yaşanırken bazı sporcular çalışmayı yarıda bırakabilir. Panax sayesinde enerjiniz tavan yaparak kesintisiz bir çalışma sizleri bekliyor olacaktır.

Kibarlı Panax Nedir? Sporcular için Panax Nasıl Kullanılır?
Kibarlı Panax; 24 saat içerisinde sabah akşam kullanılan, enerji veren ve daha birçok özelliği bulunan tamamen bitkisel olan bir üründür. Bu ürün, Dr. Hakan ÖZKUL ve uzman ekibi ile geliştirilmiştir. Sporcularda kesintisiz bir çalışma sergilemek, daha verimli ve sağlam bir spor yapmak için gönül rahatlığı ile Panax kullanabilirsiniz.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylanan Kibarlı Panax, İstanbul içinde 1000₺ ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz Jet Kargo ile 2 saatte teslim edilir. 1000₺ ve altı siparişlerinizde ise İstanbul içine 2 saatte teslim için 100₺ Jet Kargo Ücreti alınmaktadır. Havale ile yapılan siparişlerde KDV dahil fiyattan %5 indirim uygulanmaktadır.

Site adresini inceleyerek detaylı bilgi edinebilirsiniz; http://www.kibarli-urunleri.com

Hakkında bilgilimon

bilgilimon yöneticisi olarak okuyuculara faydalı içerikler üretebilmek amacıyla çalışan bir yazar.

Check Also

Çalışan Annelerin Zinde Kalması için Kibarlı Panax

Ev hanımlarının ne kadar yorucu ve koşuşturmalı bir temposu olduğunu hemen hemen herkes bilir. Bunların …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir