Home / Mobil Oyun / Sonic The Hedgehog 2 Classic Oyun İncelemesi

Sonic The Hedgehog 2 Classic Oyun İncelemesi

SEGA oyun yapımcılığı tarafından geliştirilen Sonic The Hedgehog 2 Classic oyunu hakkında merak ettiklerinizi bu yazımızda bulabilirsiniz. Mobil oyun kullanıcıların için geliştirilen en yeni Arcade oyun modlarından olan bu oyunu İOS ve Android işletim sistemine sahip olan cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

Sonic The Hedgehog 2 Classic oyunu

1992 yılında karşımıza çıkan bu oyunun ikinci versiyonu bu sefer mobil destek ile oyuncuların karşısına çıkmaktadır. Dr. Eggman ile aksiyon dolu dakikalara hazır mısınız? Sonic , Talis ve Knuckles 3’lüsü ile vereceğiniz mücadeleden galip gelerek oyunda dilediğiniz bölümlere gelme başarısı gösterebilirsiniz.

Oyunda bulunan ışıklı kumarhanelere ve sualtı mağaralarına baskın yapabilirsiniz. Time Attacak modunu da kullanarak burada bulunan patrona saldırı yapabilirsiniz. Özellikle orijinal sürüm içerisinde bulunan bütün modların açık olduğu bu oyunda sizlere verilen görevleri en kısa süre içerisinde tamamlamanız oldukça önemlidir.

Oyun içerisinde daha fazla v daha hızlı bölüm geçmek için sizlere sunulan satın alma öğelerini satın alabilirsiniz. Aynı zamanda bu oyunu reklamsız bir şekilde oynamak içinde uygulama içerisinde buluna ücreti ödeyerek oyunda reklamların karşınıza çıkmasını engelleyebilirsiniz. Oyunu dilediğiniz zaman kayıt ederek kaldığınız yerden devam etme şansınızda bulunmaktadır. Bu yüzdende oyuna olan ilginin çok fazla olduğunu belirtmek istiyoruz.

21 Kasım 2017 tarihinde güncellemesi yapılan bu oyunun 500 Binden fazla kişi tarafından indirildiğinin de altını çizmek istiyoruz. Özellikle Android işletim sistemine sahip olan kullanıcıların 4.2 ve üzerinde sürümü bulunması gerekmektedir. Uygulama içerisinde bulunan satın alma öğelerinin fiyatı ise tek fiyat üzerinden yani 6.99 TL’den oyun severlere sunulmaktadır.

Hakkında bilgilimon

bilgilimon yöneticisi olarak okuyuculara faydalı içerikler üretebilmek amacıyla çalışan bir yazar.

Check Also

Super Heroes Downhill Racing oyun incelemesi

En yeni oyunlar listesinin ilk sıralarında kendisine yer bulan Super Heroes Downhill Racing oyunu hakkında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir