Bilgilimon

Sanal Ortamdaki Sohbet Mekânınız

Aklınıza takılan bazı şeyleri yüz yüze soramadığınız veya paylaşmak istediklerinizi anlatamadığınız şeyler mutlaka oluyordur. Türkiye’nin en çok tercih edilen çevrimiçi (online) chat sitesi Akraba ile bu eksiğe dur diyoruz. Siz de Akraba’ya girip kendiniz için belirleyeceğiniz bir takma isimle istediğiniz oda ve kanala girebilir, yüz yüze gelmeden, istemediğiniz hiçbir bilginizi paylaşmadan sohbet edebilirsiniz.

İslam kanalında İslam Dini’ne ilişkin merak ettiğiniz her şeyi sorabilir ve bu konuyla ilgilenen diğer katılımcıların fikirlerini öğrenebilirsiniz. İlginizi çeken konularda tavsiye edinebilir ve hatta kimseye cesaret edip danışamadığınız şeylerin uygunluğu hakkında fikir alışverişi yapabilirsiniz. İslami evlilik arayışınızda bu kanaldaki diğer katılımcılarla sohbet edebilir ve kim bilir, belki de uzun bir yolun ilk adımını atmış olabilirsiniz.

Oyun kanalı ise oyun tutkunlarının uğrak noktası. Bilgisayarda, akıllı telefonda ve konsolda oynanan bütün oyunların meraklıları bu kanalımızda toplanıyor. Kendi araların takımlar (veya oyuna göre ittifaklar) kurup tüyolar paylaşıyor ve merak ettiklerini diğer katılımcılara soruyor. İpuçları, şifreler, güncellemeler, son sürümler, fiyatlar ve ilginizi çekecek her şeyi buradaki katılımcılardan öğrenebilir ve zevkleri sizle aynı olan akranlarınızla keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Global odamız farklı dillere ve farklı kültürlere ev sahipliği yapan platformumuz. Türkiye’den katılımcılar ile beraber Almanya’dan, Fransa’dan ve hatta ABD’den ve Avustralya’dan bu odaya giren konuklarımız oluyor. Eğer siz de yurtdışındaysanız biraz memleket havası solumak için bu odamıza davetlisiniz. Türkiye’de iseniz ve yurtdışında eğitim veya iş ve hatta evlilik gibi konularda merak ettikleriniz varsa, bu oda size de uygun…

Özel odalar, özel amaç ve beklentiler taşıyan kullanıcılarımızın rağbet ettiği odamız. Özel, kimseye anlatamadığınız, soramadığınız, konuşamadığınız konuları gönül rahatlığıyla burada paylaşabilirsiniz. Güvendesiniz; çünkü siz kendiniz belirtmediğiniz sürece konuştuğunuz kişi sadece kendinizin belirlediği nicknamei (kullanıcı adını) görebilir.

Yaş gruplarına dönük odalar ise, sohbetini özel yaş gruplarında yapmak isteyen kullanıcılarımız için tasarlayıp aktifleştirdiğimiz odalar. 18 yaşından büyük herkesin belli yaş gruplarına dönük olarak kendinden bir şeyler bulabileceği ve iyi zaman geçireceği odalarımızda sizi de görmek istiyoruz.

Site adresi: http://www.merih.net

bilgilimon

bilgilimon yöneticisi olarak okuyuculara faydalı içerikler üretebilmek amacıyla çalışan bir yazar.

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.