Home / Mobil Oyun / Şahin Drift in City Racing Simulator 3D Oyunu İncelemesi

Şahin Drift in City Racing Simulator 3D Oyunu İncelemesi

OLIMPOS tarafından yapımcılığı üstlenilen Şahin Drift in City Racing Simulator 3D oyunu hakkında merak ettiğiniz detayları sizlere buradan açıklamak istiyoruz. Son zamanlarda oldukça fazla bu tarz oyunların ortaya çıkması oyuna olan talebin giderek artmasına neden olmaktadır.

Şahin Drift in City Racing Simulator 3D oyunu

Modifiye hayranlarının çok fazla ilgi gösterdiği bu oyunda aracınızı dilediğiniz şekilde modifiye etme fırsatınız bulunmaktadır. Oyunda farklı oyun modlarının bulunduğu ve bu yüzden de oyunu oynarken farklı modlar üzerinden oynama şansınız bulunmaktadır.

Garaj bölümü

Bu bölüm içerisinde alacağınız aracın bütün modifiyelerini yapabilirsiniz. Özellikle aracınızı dilediğinzi renge boyayabilir, aracınızda kullanmak istediğiniz jant modelini belirleyebilir ve plakanı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda garaj bölüm içerisinde aracınıza en uygun olan süspansiyonlar ile şekillendirme fırsatını da yakalayabilirsiniz.

Serbest oyun modu

Bu oyun modu seçmeniz durumunda oyun içerisinde buluna haritalardan istediğinde aracınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Seçtiğiniz haritalarda aracınız ile yanlayarak görsel bir şölen sunabilirsiniz. Araçlarınızın lastiklerini yakabilir ve trafik içerisinde tehlikeli hareketler yaparak aksiyon dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Kariyer oyun modu

Size verilen görevi sorunsuz bir şekilde yerine getirmeniz gerekmektedir. Trafik kurallarına uyum göstermeniz durumunda aracınızı sizden istenen noktaya başarılı bir şekilde götürmen gerekmektedir. Bu modu tercih ettiğiniz zaman trafik kurallarına uymaya özen gösteriniz.

Park oyun modu

Oyun içerisinde bu modu seçmeniz durumunda size verilen süre içerisinde aracınızı istenilen bölgeye sorunsuz bir şekilde park etmeniz gerekmektedir.özellikle bu park süresi içerisinde mutlaka ama mutlaka trafik kurallarına uygun bir şekilde aracınıza götürmeniz oldukça önemlidir.

Kontrol noktası oyun modu

Bu modu seçtiğiniz zaman ise aracınızı istenilen zamanda belirlenen bölgeye götürmeniz gerekmektedir. Bu modu kullandığınız zaman trafik kurallarını uyma gibi bir zorunluluğunuz yoktur ancak yine aracınızı götürürken kaza yapmamaya özen gösteriniz.

3 farklı kamera açısının bulunduğu bu oyun içerisinde direksiyon, gaz pedalı ve vites kontrolleri tamamen senin elinde.

50 Bin üzerinde indirilme sayısı bulunan Şahin Drift in City Racing Simulator 3D oyunun da herhangi bir satın alma öğesi bulunmuyor. Oyun içerisinde bulunan bütün aksesuarları ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Android işletim sistemine sahip olan cihazınıza bu oyunu indirmek için 4.0 üzerinde bir sürümün bulunması gerekmektedir.

Hakkında bilgilimon

bilgilimon yöneticisi olarak okuyuculara faydalı içerikler üretebilmek amacıyla çalışan bir yazar.

Check Also

Super Heroes Downhill Racing oyun incelemesi

En yeni oyunlar listesinin ilk sıralarında kendisine yer bulan Super Heroes Downhill Racing oyunu hakkında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir