Home / İnceleme / Rules Of Survival Oyunu İncelemesi

Rules Of Survival Oyunu İncelemesi

PEGI tarafından 16 derecelendirme puanı alan Rules Of Survival oyunu en çok indirilenler listesinde ilk sıraları zorlayacak olan oyunlar arasında yer almaktadır. Oyun içerisinde vereceğiniz amansız mücadele de hayatta kalma başarısı gösterebilecek misiniz?

Rules Of Survival oyunu

120 tane silahsız oyuncu arasında hayatta kalmak için vereceğiniz mücadelede bakalım hayatta kalabilecek misiniz? Son bir kişinin hayatta kalacağı bu oyunda güvenli bölgeleri ele geçirmek için hızlı hareket etmeniz gerekmektedir. Çünkü düşmanlarınızın güvenli bölgeleri ele geçirmesine fırsat vermeniz durumunda sizler artık hayatta kalmak için daha zorlu şartlarda mücadele etmiş olacaksınız. Bu yüzden de düşmanlarınızı yenmek için hemen güvenli bölgeleri fetih etmeniz gerekmektedir.

Düşmanlarınızın sizlere karşı kullanacağız zehirli gazlardan da kurtulmak için envanterinizde bulunan aletleri kullanmanız gerekmektedir. Aynı zamanda öldürdüğünüz düşmanlardan artan silahları da alarak envanterinizin daha geniş olmasına imkan vermeniz gerekmektedir. İsterseniz oyunda tek başınıza mücadele edebilir, isterseniz de en fazla 4 kişilik bir klan ekibi oluşturarak düşmanlarınıza karşı mücadele edebilirsiniz.

Grafikleri bakımından oldukça başarılı olan Rules Of Survival oyununda HD haritaları kullanabilirsiniz. Son adam modunu tercih ederek son adam olarak hayatta kalmak için mücadele verebilirsiniz. Farklı araziler içerisinde savaşarak burada bulunan modları kullanabilirsiniz. Özellikle de farklı araziler içerisinde bulunan savaş araçlarını da kullanmanız oldukça büyük bir etken olacaktır.

5 Milyon üzerinde yüklenme sayısı ile karşımıza çıkan bu oyunu mevut sürüm modu ise 1.110890.111038’dir. Android işletim sisteminde tercih edilecek olan sürüm ise 4.0 üzerinde olmalıdır. Oyun içerisinde bulunan uygulama satın almalarında ise 3.99 TL ile 394.99 TL arasında ürünler bulunmaktadır.

Hakkında bilgilimon

bilgilimon yöneticisi olarak okuyuculara faydalı içerikler üretebilmek amacıyla çalışan bir yazar.

Check Also

Super Heroes Downhill Racing oyun incelemesi

En yeni oyunlar listesinin ilk sıralarında kendisine yer bulan Super Heroes Downhill Racing oyunu hakkında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir