Home / Teknoloji / Paykwik Reseller

Paykwik Reseller

Paykwik Nedir? Resmi Reseller

Paykwik Nedir? Sanal ortamda giderek artan sayıda dolandırıcıların kredi kartlarını kolayca ele geçirmesi, birçok kullanıcının huzursuz ve tedirgin olmasına neden olmaktadır. Bu durumda, alternatif kartlar çok daha hızlı bir şekilde kullanılabilir olmasını sağlamaktadır. İnternette çok sık alışveriş yapan insanlar için çok daha güvenilir bir kart olan Paykwik, servis ve özellikler açısından diğerlerinden birkaç adım önde. Paralı kartlardan euro cinsinden farklı miktarlarda para talep edilmektedir. Bu satın alma süreci de oldukça basittir. Bayilik hizmetleri sunan web sitelerinin destek kurumlarına başvurmanız birkaç dakika alır. Tek kullanımlık ve ön ödemeli olmak da diğer özelliklerdir. Bu sayede kart içinde bulunan tutarın dışında bir borçlanma söz konusu olmamaktadır.

Ayrıca Paykwik Kart ile yapılan işlemler sonucunda tutarın bitirilmesi halinde kart iptali gerçekleşmektedir. Kredi kartlarında olduğu gibi uzun uğraşlar sonucunda değil, kendisi iptal olmaktadır. Bu, PayKwik’in güvenli bir yapıya sahip olmasına da katkıda bulunur. Herhangi bir nedenle, kart şifresi ele geçirilirse, yüksek harcama yapılamaz ve kart uzun süre kullanılamaz.

Alımı gibi kullanımı da çok hızlı ve kolaydır. Alış sırasında verilen şifre kullanım için yeterlidir. Bu işlem seçilen ürünlerin web sitesinde ödeme sürecinde onaylanır ve işlem saniyeler içinde onaylanır. Bunun dışında, satın alma ve kullanımda kişisel bilgiler gerekli değildir. Bu bakımdan, kartın kimler tarafından kullanıldığı bilinmemektedir. İzlenmesi imkansız olmasının yanı sıra, hiçbir şekilde bilgilerin şifresini çözmek mümkün değildir. İçinde bulunan tutarın bir yıl içinde kullanılabilmesi gerekmektedir. Bununla birlikte, talep üzerine nakit olarak da ödeme yapmak mümkündür. Bunu güvenilir web sitelerinde yapmanız önerilir. Kartın içindeki tutarın kura göre çevrilmesinden sonra kişi tarafından belirtilen banka hesabına gönderilmesi kısa süre içinde gerçekleşmektedir.

Paykwik Kart Ne İşe Yaramaktadır?

Paykwik kart bir alışveriş kartıdır ve aynı zamanda bu kartı bir kredi kartı olarak değerlendirebilirsiniz. Kredi kartınızdan bakiyeleriniz sonradan alınıyorken bu kartta bakiyeleriniz ön ödeme sistemiyle önceden alınıyor.

Paykwik Para Bozdurma

Bulunan internet sitesinin kaliteli olmasına dikkat etmek gereklidir. Bunun başlıca nedeni ise sizin üçüncü kişiler ile paylaşılmaması gereken bir şifreni seçtiğiniz bozdurma sitesine vermeli olmanız ve bu prosedürleri yaptıktan hemen sonra bozdurma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kartın içerisinde olan bakiyenin TL`ye çevrilmesinden sonra banka hesabına transfer yapılabilmektedir. Kartınızın içerisinde kalan tutarı bu şekilde nakit olarak alabilirsiniz.

 

Siteyi ziyaret etmek için tıklayın: Paykwik Reseller

Hakkında bilgilimon

bilgilimon yöneticisi olarak okuyuculara faydalı içerikler üretebilmek amacıyla çalışan bir yazar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir