Home / Tanıtım / Paykwik Nedir?

Paykwik Nedir?

Paykwik ile bütçenize uygun her miktarda satın alma yapabilirsiniz. 10 Euro gibi çok düşük alışveriş yapabileceğiniz gibi 500 Euro’luk büyük alışverişler de yapabilirsiniz. Kartınızın bakiyesi tamamen sizin tercihlerinize ve yapacağınız alışverişlerinize göre değişim göstermektedir. Çok düşük miktarlardan yüksek miktarlara kadar alışveriş imkanı sunan paykwik kartınızı 5 bin Euro ve üstü alışverişverişlerinide kullanabilmek için operatörlerimizle iletişime geçerek destek almanız gerekir.

Her Zaman Emniyet Altındasınızdır.
Kartınızdaki bakiyeyi tek bir alışverişinizde kullanmak zorunda değilsiniz. Satın alma miktarınız bakiyenizin altındaysa, kartınızı yeni satın alımlar için de kullanabilirsiniz. Kartınız bakiyesi bitene kadar birden fazla alışveriş yapabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken husus, kartınızın son kullanım tarihidir. Karttaki bakiyeler son kullanma tarihine kadar herhangi bir sayıda satın alma işleminde kullanılabilir. Ayrıca, kartınıza bakiye eklemek için yeni bir kartla kartınıza katılma seçeneğiniz de vardır. Bu 24 saat hizmetten tüm bu hizmetler için yardım alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine dayalı hizmetlerimizden yararlanmak için operatörlerimizle birkaç tıklamayla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Paykwik Kart Güvenilir mi?
Ön ödeme sayesinde aynı anda limit aşımları gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Kartınızın miktarını ödeyebilirsiniz. Şifreniz ele geçirilirse, kredi kartınızdaki gibi çok para kaybetmenizi önler. Tek kullanımlık kartın kullanım süresi 1 yıldır. Kartınızda para biterse, kartınız otomatik olarak iptal edilir. Bu nedenle, kartınızı kapatmak için herhangi bir işlem yapmanız gerekmez. Kartınızı 1 yıldan önce kapatmak isterseniz, kalan miktarı nakit olarak alabilirsiniz. İnternetten alışveriş için çok faydalı olan ve güvenlik problemlerinizi en aza indiren Paykwik ile ödeme işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Kartı satın alırken herhangi bir kişisel bilgiye ihtiyacınız yoktur. Banka kartı gibi işlemlerle uğraşmazsınız. Böylece hem kartınızı hızlı bir şekilde alabilir hem de kişisel bilgilerinizi çalmak gibi güvenlik sorunlarınız olmaz. İnternet üzerinden alışveriş yapmak için güvenli bir yol aramakla ilgilenen Paykwik hangisidir? Bu. Kartınızı istediğiniz para biriminde alabilirsiniz. Böylece internetteki çoğu siteden alışveriş yapabilirsiniz. Sorunlarınızı kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Karta yüklediğiniz paranın bir yıllık kullanım süresi var. Kartın içindeki miktar sona erdiğinde kartınız iptal edilir. Ayrıca kartınızdaki parayı da iptal etmek istiyorsanız, karttaki tutarı nakit olarak da alabilirsiniz.

Kaynak: http://odemekartlari.net/

Hakkında bilgilimon

bilgilimon yöneticisi olarak okuyuculara faydalı içerikler üretebilmek amacıyla çalışan bir yazar.

Check Also

Sporcular için Panax Çok Önemli!

Uzman doktorların da önerdiği gibi hayatın içinde sürekli olarak spor yapmak gerekiyor. Günlük standart bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir