Home / Mobil Oyun / Online Kafa Topu Bedava Çarlar 2019

Online Kafa Topu Bedava Çarlar 2019

Online kafa topu birinci ve ikinci oyunuyla her yaştan kullanıcının beğeni ile oynadığı bir futbol oyundur. Android ya da ios cihazınıza kolaylıkla indireceğiniz bu oyunda, internet üzerinden eşleştiğiniz rakibinizin kalesine gol atmaya çalışırsınız. 

Online kafa topunu rastgele rakiplerle eşleşerek oynayabileceğiniz gibi, arkadaşlarınızla eşleşerek de maçlar yapabilirsiniz. Rastgele eşleşip maç yaptığınız kişileri arkadaş listenize ekleyerek daha sonra da oyun isteği gönderebilirsiniz. Dilerseniz takım kurabilir ya da kurulmuş bir takıma dahil olarak da rakiplerle mücadele edebilirsiniz. 

Zevkle oynayacağınız bu oyunda güçlendirmeleri kolaylıkla almak için önceden puan biriktirmiş hesaplardan biri ile oyuna giriş yapabilirsiniz. Bu hesapları online kafa topu bedava çarlar başlığı altında sizlerle paylaşacağız.  

Online Kafa Topu Nasıl Oynanır? 

Online kafa topu telefonunuzdan, tabletinizden ya da bilgisayarınızdan kolaylıkla oynayabileceğiniz bir oyundur. Oyunu indirip kullanıcı adı ve karakter seçerek oynamaya başlayabilirsiniz. Oyuna devam ettikçe karakterinizin saç renginden forma rengine kadar tüm özelliklerini kişiselleştirebilirsiniz. Bu sayede oyuncunuz sizi yansıtır. 

Rakibinizi yenerek kazandıkça puanlar elde edebilirsiniz. Bu puanlar yardımıyla karakterinizin boyut, hız, vuruş, zıplama gibi özelliklerini yükseltebilirsiniz. 

Ayrıca rakibinizi etkisiz hale getirecek ya da ondan korunmanıza yardımcı olacak süper güçler satın alabilirsiniz. Bu güçler yardımıyla rakibinizin kalesini büyütebilir, maç süresini uzatabilir, rakibinizi bir anda dondurarak bir süre hareketsiz kalmasını sağlayabilir, görünmez olarak rakibinizi şaşırtabilirsiniz. Rakiplerinizi altüst edecek süper güçler alabilmeniz için belirli miktarda oyun parasına ihtiyacınız olacaktır. Online kafa topu bedava çarlar yardımıyla içerisinde para olan hesaplardan birini alabilirsiniz. Böylece rakiplerinizi kolayca yenmenize yardımcı olacak çok sayıda süper güce sahip olabilirsiniz. 

 

Online Kafa Topu Bedava Çarlar 2019 

Online kafa topu futbol hünerlerinizi sergileyebileceğiniz online bir oyundur. Bu oyunda zıplama, vuruş gibi gol atmanıza yardımcı özelliklerinizi geliştirmeniz rakibinizi daha kısa sürede kolayca yenmenizi sağlar. 

  • Online kafa topu bedava çarlar 2019 listesindeki hesaplar yardımıyla önceden geliştirilmiş bir karakterle oyunu oynayabilirsiniz.  Dilerseniz istediğiniz aksesuarları satın alarak sizi en iyi yansıtan futbolcuyu oluşturabilirsiniz.  
  • Online kafa topu bedava çarlar listesindeki hesaplar daha önce oyunu oynayan ancak şu an kullanılmayan hesaplardan oluşmaktadır. Hesabınıza asıl sahibinin erişebileceğini unutmayın. Ayrıca aldığınız online kafa topu bedava hesabın şifresini değiştiriniz. Böylece bu sayfadan hesap alan biri, hesabı sizin aldığınızı bilmeyerek hesabınıza erişmesin. 
  • Online kafa topu bedava çarlar içerisinde bir miktar para bulunabilir. Bu parayla karakterinizi kısa sürede güçlendirebilir; rakiplerinizi şaşırtarak gol atabileceğiniz süper güçlerden satın alabilirsiniz. Süper güçler rakiplerinizi oyun içerisinde bir süre durdurur ya da sizin gol atmanız için gerekli ortamı kale büyütme, alevli top vs. ile oluşturur. 
  • Online kafa topu bedava çarlardan birini alıp kullanmaya başladığınızda yorumlar kısmında bunu belirtiniz. Böylece sizden sonra kafa topu bedava hesap arayan oyun severler hangi hesapları alabileceklerini görmüş olurlar.

Hakkında bilgilimon

bilgilimon yöneticisi olarak okuyuculara faydalı içerikler üretebilmek amacıyla çalışan bir yazar.

Check Also

Sonic The Hedgehog 2 Classic Oyun İncelemesi

SEGA oyun yapımcılığı tarafından geliştirilen Sonic The Hedgehog 2 Classic oyunu hakkında merak ettiklerinizi bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir