Home / Oyun / Lineage 2 Revolution oyun incelemesi

Lineage 2 Revolution oyun incelemesi

PEGI puanı 12 olan Lineage 2 Revolution oyunu hakkında merak edilen detayları bu yazımızda ele almak istiyoruz. Uygulama içerisinde satın alma öğelerinin bulunduğu Lineage 2 Revolution oyunu başarılı grafikleri ile yeni çıkan oyunlar kategorisinde ilk sıralarda yer almaktadır.

Lineage 2 Revolution oyunu

Fantezi oyunları kategorisinde oyun severlerin karşısına çıkan bu oyunda farklı dünyaları keşfederek unutulmaz anlar yaşamaya hazır mısınız?

Online olarak oynama şansınız olduğu bu oyunda içerisinde aynı anda 200 oyuncu ile oyunu oynama şansınız bulunmaktadır. Özelikle burada edindiğiniz arkadaşlıklar ile yeni klanlar ve gruplar oluşturarak rakiplerinizi yenme başarısı gösterebilirsiniz. Zidanlarda korkunç düşmanlar ile mücadele etmek için takım içerisinde hareket etmeye ihtiyacınız bulunmaktadır.

Mobil cihazlar ile uyumlu olmasına karşılık oldukça başarılı efektleri bulunan Lineage 2 Revolution oyununda çevrimiçi ve çevrimdışı oynama şansınız bulunmaktadır.

Oyuna her geçen yeni kahramanların katıldığını ve bu yüzden de oyuna gelen güncellemeleri takip etmenizi öneriyoruz. Seçeceğiniz karakter ile oyunda daha fazla düşman öldürmek için mutlaka sizlere verilen görevleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmeniz gerekmektedir.

Epik zindanlar ile geçen bölümlerde ulaşmak istediğiniz hazinelere ulaşmak için PvP savaşlarına başlamaya hazır mısınız?

5 Milyona yakın indirilme sayısı ile karşımıza çıkan bu oyunun mevcut sürüm olarak 1.00.06 şu an kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Android işletim sistemine sahip olan kullanıcıların bu oyunda 4.4 üzerinde güncel işletim sistemleri bulunmalıdır. Uygulama içerisinde bulunan satın alma öğelerinin ise 3.50 TL ile 349. 90 TL arasında değişen fiyatları bulunmaktadır.

Hakkında bilgilimon

bilgilimon yöneticisi olarak okuyuculara faydalı içerikler üretebilmek amacıyla çalışan bir yazar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir