Home / Tanıtım / Knight Online PVP Serverlar

Knight Online PVP Serverlar

Knight online son zamanların en iyi rol yapma oyunudur. Bu oyunu sizde çoğu insan gibi oynamaya başlayınca bırakmak istemeyeceksiniz. Knight online bireysel oynanan bir oyun değildirKnight online pvp ise, çevrimiçi olarak ülkenin ya da dünyanın her yerinden çeşitli kişilerle karşılıklı olarak oynanır. Pvp ‘nin anlamı zaten çevrimiçi iki farklı yerlerde olan oyuncunun oyunu oynamasıdır. 

Knight online oyununda, insanların El Morad şehrinde veya orkların Karus şehrinde herhangi birini tercih ederek oyuna başlayabilirsiniz. Sistem dediğimiz gibi Knight online pvp için ayarlanmış. Yani oyuncu, oyuncuya karşı şeklinde ayarlanmış. Oyunda her an çok sayıda kale kuşatma savaşları, klan savaşları, ve binlerce karakterin Knight online pvp şeklinde gerçekleşebilir. Knight Online’da, takım-tabanlı bir oyun sistemiyle tanışabilirsiniz. En eğlenceli yanlarından biri de tamamlayabileceğiniz yüzlerce görev olmasıdır. 

Knight online’ da fark yaratmak isterseniz öncelikle iyi bir Knight online pvp server sizin için en doğrusu olacaktır. Çünkü bu oyunu oynamak için bir Knight online pvp server özelliğine sahip olmanız gerekiyor. Çevrimiçi bir oyun olduğu için önce bir Knight Online pvp server seçmeniz gerekiyor ve unutmayın ki bu serverler ücretsiz değildir. Çevrimiçi bir oyun zaten çok maliyetli bir oyun olduğu için ücretli olması kaçınılmazdır. Bazı Knight online pvp server, Türk oyuncuları kabul etmez. Ayrıca bazı serverlarda çok kişi vardır bazılarında ise az kişi vardır.

Karakterinizi seçtikten sonra ne kadar çok yaratık öldürürseniz o kadar çok oyunda yükselirsiniz. Oyuna ilk başladığınızda worm adı verilen solucanı öldürürsünüz. Öldürmek için de üstüne tıklamanız yeterlidir. Bu yaratıkları öldürdükçe o kadar çok paranız olur. Oyuna ilk başladığınızda sıfır paranız bulunur ama öldürdükçe paranız da artar. Ne kadar çok oyunda vakit geçirseniz o kadar çok Knight online pvp için avantaj sağlamış olursunuz. Ayrıca görevleriniz de vardır. Knight online ‘da yıllar geçtikçe gelişmelerde olmaya devam ediyor. 22 Ocak 2019 tarihinde iki yeni Knight online pvp server açılacağı konuşuluyor. Bu haber oyun dünyası için aslında çok önemli bir haber niteliği taşıyor.  

Site adresi: https://www.knight-59.net

Hakkında bilgilimon

bilgilimon yöneticisi olarak okuyuculara faydalı içerikler üretebilmek amacıyla çalışan bir yazar.

Check Also

Sporcular için Panax Çok Önemli!

Uzman doktorların da önerdiği gibi hayatın içinde sürekli olarak spor yapmak gerekiyor. Günlük standart bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir