Home / Bilgi / İhtiyaç Kredisi Borç Transferi Nasıl Yapılır?

İhtiyaç Kredisi Borç Transferi Nasıl Yapılır?

Bir bankadan başka bir bankaya ihtiyaç kredisi borç transferi yapmak istiyorsanız bu konuda merak ettiğiniz sorunun cevabını bu makalemizde bulabilirsiniz. Son zamanlarda oldukça fazla merak edilen konuların başında gelen bu borç transferinde yapmanız gerekenleri buradan sizlere açıklamak istiyoruz.

Finansbank Borç transfer kredisi

Finansbank’ın müşterilerine sunduğu bir ayrıcalık olan bu kredi türünden faydalanmak için şubeden veya internet bankacılığı üzerinden yardım alabilirsiniz.

Borç transferi ile Finansbank’a transfer gerçekleştirmek için ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi veya kredi kartı borçlarınızın transferlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında herhangi bir şekilde transfer gerçekleştirme şansınız bulunmamaktadır. Yani Konut kredisi gibi kredi türleri borç transferi kapsamına girmemektedir.

Karşı bankaya olan borcunuzun tamamını bu şekilde bankamıza transfer ederek buradan istediğiniz zaman kredi çekme fırsatını bulabilirsiniz. Yani bizden çekeceğiniz kredi tutarı şubemizin ekranında görünenden daha az bir şekilde olmamalıdır.

Borç transfer işlemin gerçekleştirdikten sonra bankamız aracılığıyla yapacağınız her türlü EFT işleminden herhangi bir ücret talep edilmeyeceğinin altını çizmek istiyoruz. Bu da bankanın müşterilerine sunduğu bir ayrıcalık olarak sunulmaktadır.

İhtiyaç kredisi borç transferini yaparken mutlaka ama mutlaka bankanın şubesine giderek veya internet bankacılığı üzerinden borç transfer işlemini yapmanız gerekmektedir.

Bunun dışında herhangi bir şekilde bankalar arasında borç transferi yapmanın mümkün olmadığının altını çizmek istiyoruz. İşte merak ettiğiniz borç transfer işleminin detayları.

Hakkında bilgilimon

bilgilimon yöneticisi olarak okuyuculara faydalı içerikler üretebilmek amacıyla çalışan bir yazar.

Check Also

Alageyik Hakkında Detaylı Bilgi

Alageyik Hakkında Detaylı Bilgi

İlk olarak isminden de anlaşılacağı gibi alageyiğin geyikgiller familyasına ait olduğunu söyleyeyim. Fakat alageyikler göçmen …

2 Yorum

  1. Bir ihtiyaç kredisi de bana yazın ya ?

  2. Ben dışarı çıkmadığım halde geçinemiyorum. Bu millet dışarı çıkmak için ihtiyaç kredisi falan alıyor herhalde. Birisi bana da kefil olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir