Home / Tanıtım / Elektronik Sigara Cihazları

Elektronik Sigara Cihazları

Dünyanın birçok ülkesinde kullanılmaya başlayan elektronik sigaraların sağlığa zararları ile ilgili kanıtlanmış bir belirtisi henüz tespit edilememiştir. Ancak ülkemizde zararlı olabileceği tartışmaları devam etmektedir. Bir grup normal sigaradan farkı olmadığı ve zararlı olduğunu savunurken, bir grupta sigara tiryakiliğinden vazgeçebilmek için en iyi yöntem olduğunu ve sağlığa olumsuz etkilerinin bulunmadığın savunmaktadır. Avrupa ülkelerinin birçoğunda sigara bırakma yöntemi olarak e-sigara olarak bilinen elektronik sigara cihazları tavsiye edilmektedir.

Ülkemizde elektronik sigara temin yeri oldukça azdır. Çeşitli sağlık ve güvenlik sorunlarına karşı kullanacağınız elektronik sigaranın orijinal olması her zaman önemlidir. Orijinal elektronik sigara cihazı ve malzemeleri, https://www.elektroniksigaravip.net.tr adresinden online olarak satın alınabilmektedir. Sitemizde çeşitli marka cihazlar, yedek parça, atomizer ve likitler tamamen orijinal olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Sitemiz kullanıcılarına satın aldıkları ürünleri isterlerse 15 gün içerisinde iade etme garantisi vermektedir.

Elektronik sigaralarda kullanılan atomizerler, elektronik sigaraların kalbi sayılabilmektedir. Cihazın en önemli parçasıdır. Elektronik sigaranın çalışmasını sağlayan, asıl işlevi gören parçadır. Bataryadan enerji alarak likitin buharlaşmasını sağlamaktadır. Atomizer içerisinde de coil denilen parça sayesinde tüm işlem yapılmaktadır. Elektronik sigaralarda kullanılan coil parçalarının belirli zaman aralıkları ile değiştirilmesi önerilmektedir. Ancak piyasada kullanımda olan birçok elektronik sigara modeli coillerin değiştirilmesi için uygun yapıda değildir. Coilleri düzenli olarak değiştirmek istiyorsanız, Rda, Rdta, rta özelliklerine sahip elektronik sigara sahibi olmalısınız.

www.elektroniksigaravip.net.tr

Hakkında bilgilimon

bilgilimon yöneticisi olarak okuyuculara faydalı içerikler üretebilmek amacıyla çalışan bir yazar.

Check Also

Sporcular için Panax Çok Önemli!

Uzman doktorların da önerdiği gibi hayatın içinde sürekli olarak spor yapmak gerekiyor. Günlük standart bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir