Home / Mobil Oyun / Castle Clash Bedava Çarlar 2019

Castle Clash Bedava Çarlar 2019

Bu yazımızda siz oyun severlere castle clash bedava çarlar 2019 listesini vereceğiniz. Bu sayede siz de castle clash bedava hesaba sahip olacaksınız.

Cashtle clash her yaştan oyun severin beğeni ile oynadığı bir strateji oyunudur. 2013 yılında ilk olarak android platformundaki kullanıcılara sunulan Castle Clash, yeni güncellemeleriyle çok daha iyi duruma gelmiştir. Clash of Clans’a benzerliğiyle dikkat çekse de içerisinde bulundurduğu kahramanlarıyla ondan ayrılmaktadır. Kurulduğu günden bu yana artan ve güçlenen kahramanlarıyla oyun severlerin bırakamadığı bir oyun haline gelmiştir.

Castle Clash Nasıl Oynanır?

Castle clash köyler oluşturmak için kaynaklar toplayarak yapılar inşa ettiğiniz, birbirinden güçlü kahramanlardan oluşan ordular kurarak savaşabileceğiniz bir oyundur. Yönetim ve strateji kabiliyetlerinize bağlı olarak oynayabileceğiniz bu oyunda internet üzerinden diğer oyunculara meydan okuyabilirsiniz. Böylece daha fazla yapı inşa edebilir ve emriniz altındaki kahramanları güçlendirebilirsiniz. Dilerseniz oyun içerisinde çeşitli dekorasyonlar satın alarak köyünüzü güzelleştirebilirsiniz, ancak bu dekorların gücünüzü etkilemediğini hatırlatmakta fayda var. Castle clash bir strateji oyunu olduğu için, birliklerinizdei kahramanlar ve inşa ettiğiniz yapılar arasındaki dengeyi iyi bir şekilde yönetmelisiniz. Yeterli yükseltmelerle güçlendirmediğiniz kahramanlarınızla savaşmayınız.

Bu oyunda kısa sürede güçlenmek için Castle Clash bedava çarlar listesindeki hesaplardan birini kullanabilirsiniz. Bu sayede daha önce belirli bir seviyeye gelmiş oyun üzerinden daha kısa sürede güç elde edebilirsiniz.

Castle Clash Nasıl İndirilir?

Castle clashi android ya da ios cizhazınız üzerinden kolaylıkla indirebilirsiniz. Oyunu indirmeden önce cihazınızın sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığından emin olunuz. Castle clash sevildikçe kendini geliştirmeye devam etti ve çeşitli ülkeler için farklı dillerde ve farklı serverlarda kullanıma sunuldu. Örneğin Türkiye’deki adı Kale Savaşları olan Castle clash oyununu indirip oynarsanız, daha sonra esas castle clash oynamak istediğinizde sıfırdan başlamanız gerekir. Aynı durum android ve ios arasında da geçerlidir. Andoid cihazınızda oynadığınız Castle Clashi ios cihazınızda oynamak istediğinizde sıfırdan başlamanız gerekir.

Castle Clash Bedava Çarlar 2019

Castle Clash bedava çarlar, daha önce oyunu oynamış kişilere ait hesaplardan oluşmaktadır. Bu hesaplar yardımıyla oyunun en başında yer alan basit görevleri yapmadan oyunu oynayabilirsiniz. Castle clash bedava hesapların bazılarında altın ve mana bulunmaktadır. Bu sayede kahramanlarınızı kolayca güçlendirebilirsiniz. Ayrıca Castle clash bedava çarlar içerisinde kahramanları gelişmiş pek çok hesap vardır. Gelişmiş kahramanlardan oluşan birliklerinizle internet üzerinden diğer kullanıcılara savaş açabilir; gücünüzü ispatlayabilirsiniz.

Castle Clash Bedava Çarlar Aldıktan Sonra Dikkat Etmeniz Gerekenler
-Castle Clash bedava çarlar listesinden bir hesap aldığınızda lütfen yorumlar kısmında aldığınız hesabın adını bizimle paylaşınız. Bu sayede başka hesap almak isteyen kullanıcılar boşta kalan hesapları görmüş olur.
-Castle Clash bedava çarlardan birini aldığınızda başkasının girmesini önlemek için hemen şifreyi değiştiriniz.
-Castle Clash bedava çarlardan birini denediğinizde giremiyorsanız, büyük ihtimalle o bedava hesabı bir başkası almış demektir. Bu durumda başka hesap almayı deneyin.

Castle Clash bedava çarlar listesindeki hesaplar daha önce biri tarafından kullanıldığı için; hesabınıza başkasının girmesinin mümkün olduğunu bilmelisiniz. Bu nedenle oyuna girerken kendinize ait yeni bir hesap açmanız daha iyi olacaktır.

Castle Clash Hesap Kullanıcı Adı: cronaldo@gmail.com
Şifresi : realMadrid1

Castle Clash Hesap Kullanıcı Adı: : steven123
Şifresi: : 123456789Abc

Castle Clash Hesap Kullanıcı Adı: : rankpaul695
Şifresi: : paullovE1

Castle Clash Hesap Kullanıcı Adı: : bruno0
Şifresi: : drag0NN

Castle Clash Hesap Kullanıcı Adı: : 1234321
Şifresi: : 123456789Aa

Castle Clash Hesap Kullanıcı Adı: : bestsandra
Şifresi: : 468514D646a@gmail.com

Castle Clash Hesap Kullanıcı Adı: : gameover55
Şifresi: : Overgame55

Castle Clash Hesap Kullanıcı Adı: : zaitsev58
Şifresi: : zaiT5858

Castle Clash Hesap Kullanıcı Adı: : expert001
Şifresi: : Ex001pert

Castle Clash Hesap Kullanıcı Adı: : replacement541@gmail.com
Şifresi: : 5418488784Rep

Castle Clash Hesap Kullanıcı Adı: : hacker584
Şifresi: : 8965494A4654a

Castle Clash Hesap Kullanıcı Adı: : antidote21
Şifresi: : 212121Dote

Castle Clash Hesap Kullanıcı Adı: : justinbieber
Şifresi: : loveJustin958@gmail.com

Castle Clash Hesap Kullanıcı Adı: : wolfteam441
Şifresi: : 123Abc456

Castle Clash Hesap Kullanıcı Adı: : sharon85
Şifresi: : 8585sharon

Castle Clash Hesap Kullanıcı Adı: : bananas54
Şifresi: : Georgekhan01

Castle Clash Hesap Kullanıcı Adı: : obamaking
Şifresi: : Asd987654

Castle Clash Hesap Kullanıcı Adı: : newjerseynew
Şifresi: : 123456789Gg

Castle Clash Hesap Kullanıcı Adı: : prouser659
Şifresi: : Pro659123

Hakkında bilgilimon

bilgilimon yöneticisi olarak okuyuculara faydalı içerikler üretebilmek amacıyla çalışan bir yazar.

Check Also

Sonic The Hedgehog 2 Classic Oyun İncelemesi

SEGA oyun yapımcılığı tarafından geliştirilen Sonic The Hedgehog 2 Classic oyunu hakkında merak ettiklerinizi bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir