Home / Mobil Oyun / Baby Craft Çocuklar için crafting oyunu incelemesi

Baby Craft Çocuklar için crafting oyunu incelemesi

Çocukların gözünden oyun oynamaya hazır mısınız? Son zamanlarda oldukça popüler olan Baby Craft oyununu sizlerde cihazlarınıza indirerek çocukluk yıllarınızı tekrar yaşamaya hazır olun.

Baby Craft oyunu

Hayal gücünüzü kullanarak dilediğiniz yeri kendi göz zevkinize göre tasarlamak için oyunu mutlaka indirmeniz gerekmektedir. Çocuk zekası ile hareket ederek son derece zevkli olan bir anaokulu inşası etmeye ne dersiniz. İşte Baby Craft oyunu da tam bu mantık üzerine kurulu olan bir oyun olarak dikkat çekmektedir. Kız çocukları ve erkek çocukları için ayrı modların bulunduğu bu oyun içerisinde birçok inşaat yapma şansınız bulunmaktadır. Hayal dünyanızı basit şeyler ile sınırlamak yerine canınızın istediği tarzda yerler yaratabilirsiniz.

Sadece bir carftlama ve inşaat oyunu olmayan Baby Craft’ta özellikle dilediğiniz gibi hareket etme fırsatınız bulunmaktadır. Özelikle craftladığınız çocukların elbiselerini de değiştirme şansınız bulunmaktadır. İstediğiniz kıyafeti kullanmak için oyun içerisinde bulunan kilitleri açmanız gerekmektedir. Burada açtığınız bölümlerde bulunan elbiseleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sadece anaokulu ve oyun alanı inşa etmek değil aynı zamanda oyunun sizlere sunduğu bir diğer detayda evcil hayvanlar ile tanışmanıza imkan vermektedir. Oyunda istediğiniz evcil hayvanı tercih ederek sizlerde onlarla arkadaşlık kurabilirsiniz. Bu yüzden Baby Craft oyunun oynarken her türlü sürpriz ile karşı karşıya kalmaya hazır olmanız gerekmektedir. Oyuna yakın zamanda yüklenecek olan birçok özelliğinde bulunduğunu belirtmek istiyorz.

Çoklu oyuncu modlarının geleceği bu oyun içerisinde daha fazla bebek ile mini oyunlar oynama fırsatını bir sonra gelecek olan güncelleme ile yakalayabilirsiz. Özellikle de bebek kıyafetleri konusunda farklı kıyafetlerin yer alacağı  bu oyun içerisinde son güncellemeleri yakından takip etmeniz gerekmektedir.

Android işletim sistemine sahip olan cihazlarda bu oyunu indirmek için gerekli olan sistem 4.1 ve üzerinde olmalıdır. Mevcut sürüm olarak 1.2 sürümü karşımıza çıkmaktadır.

Hakkında bilgilimon

bilgilimon yöneticisi olarak okuyuculara faydalı içerikler üretebilmek amacıyla çalışan bir yazar.

Check Also

Super Heroes Downhill Racing oyun incelemesi

En yeni oyunlar listesinin ilk sıralarında kendisine yer bulan Super Heroes Downhill Racing oyunu hakkında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir