Home / Oyun / 2019 Zula Bedava Çarlar Listesi
2019 zula bedava çarlar
2019 zula bedava çarlar

2019 Zula Bedava Çarlar Listesi

Zula %90 oranında kullanıcının beğeni ile oynadığı online video oyunudur. Tamamen Türk yapımı olan Zula, oyun severler arasında yeni dönemin Counter Strike’ı olarak adlandırılıyor. Bu yazımızda sizlere 2019 yılında kullanabileceğiniz Zula bedava çarlar listesini paylaşacağız. Liste sürekli olarak güncellenecektir. Bu sayede her zaman ücretsiz Zula bedava hesaplara ulaşabileceksiniz.

Zula Nasıl Bir Oyundur?

Başlangıçta oyunu Demir Erez adında bordo bereli bir karakter olarak oynuyorsunuz. Son 50 yılda Türkiye üzerine türlü oyunlar oynayan yabancı istihbarat servislerinin bu oyunlarına Demir Erez ile son verme vakti geldi. Demir Erez, vatansever biri olarak Türkiye’de çok sayıda masum insanı öldüren yabancı istihbarat servislerinin içine sızıyor, onların kirli oyunlarını ortaya çıkarıyor. İntikam peşinde olan istihbarat servisleri Gladyo’yu tutuyorlar ve uzun uğraşlar sonucunda Demir Erez’i düğününün olduğu gece buluyorlar. Sevdiği insanları gözlerini kırpmadan öldüren acımasız düşmanlar, acı çekmesi için Demir Erez’i ağır yaralayıp bırakıyorlar. Sevdiklerinin acısı ile düşmanlardan intikam almak ve ülkesini düşmanlardan korumak isteyen Demir, bu amaçla vatanseverlerden oluşan sağlam bir Zula takımı kurarak düşmanların korkulu rüyası haline geliyor.

İçerisinde Türkiye’den mekanlar barındıran Zula, Türk oyuncuların büyük oranda beğenisini kazanmıştır. Haziran 2016 yılında piyasaya sürülen bu Türk oyunu, yeni güncellemelerle geliştirilmeye devam etmektedir.

Dilerseniz Zula takımı içerisinde yer alan Şahin Kılıç, Eşref Dayı, Recep Aslan, Cengiz Kaya gibi güçlü karakterleri seçerek de oyunu oynayabilirsiniz.

Zula ’ya Nasıl Kayıt Olunur?

Zula oyununu indirmeden önce oyun gereksinimlerini bilgisayarınızın karşılayıp karşılamadığını kontrol ederek işe başlayabilirsiniz. Zula oyununu bilgisayarınıza indirip kurma işlemini tamamladıktan sonra oynayabilmek için hesap açmanız gerekmektedir. Zula üzerinden hesap açmak ise ücretlidir.

Zula Bedava Çarlar 2019

Zula oyunu üzerinden hesap açmak ücretli olduğu için çoğu kullanıcı alternatif bir yol bularak ücretsiz bir şekilde bu oyunu oynamak ister. Eğer siz de kaydolurken herhangi bir ücret ödemek istemezseniz, sitemizdeki Zula bedava çarlardan kullanabilirsiniz. Bu çarlar daha önceden oyuna kaydolmuş, ancak kullanılmayan hesaplardır. Sitemizdeki Zula ücretsiz hesaplar yardımıyla oyuna kaydolurken herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmadan oyunu oynayabilirsiniz.
Zula bedava çarlar listesine geçmeden önce bir önceki yazımız olan Wolfteam Bedava Çarlar 2019 yazımızı da okumanızı tavsiye ederim. O yazımızda da ücretsiz hesaplar paylaştık.

Size vereceğimiz zula bedava çarlar 2019 kişileri, oyunu oynayıp bırakan kişilerinden oluşmaktadır. Bu çarların bazıları içinde hazır para da bulunmaktadır bu sayede oyunda istediğiniz geliştiricileri alarak daha kolay ilerleyebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz çar için şifre yanlış uyarısı alıyorsanız, bu sizden önce başkası o çarı almış ve şifresini değiştirmiş anlamına gelmektedir. Bu nedenle çarı aldıktan sonra yorumlar kısmına hangi çarı aldığınızı yazmanız, olası karışıklıkların önüne geçmeye yardımcı olacaktır. Yine de bazı kullanıcılar çar alıp kullanmaya başlasalar da bunu siteye bildirmemektedir. Bu yüzden “Şifre yanlış” uyarısıyla karşılaştığınızda başka bir çarı denemenizi öneririz.

Unutulmamalıdır ki Zula bedava çarlar esas kullanıcılar içindir, bir anda oyuna giremez hale gelebilirsiniz. Bu nedenle oyuna başlarken az bir ücret karşılığında kendinize ait yeni bir hesap açmanızı tavsiye ederiz. Bu yazımızda sizlere bedava zula çarlar listesi paylaştık. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere. Bilgilimon’u takip etmeye devam edin 🙂

Zula Bedava Hesaplar
Zula Bedava Hesaplar

Hakkında bilgilimon

bilgilimon yöneticisi olarak okuyuculara faydalı içerikler üretebilmek amacıyla çalışan bir yazar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir